top of page

Merhaba ! Eğlenmeye Hazır mıyız ?

1993 Yılından beri Türkiye’de  ve özellikle Yunanistan, İtalya ve Fransa gibi  Avrupa ülkerinde dj olarak performanslarımı sürdürmekteyim.  Kariyerime radyoda dj ve müzik direktörü olarak başladım, 10 yıl boyunca farklı dönemlerde 3 değişik ulusal ve bölgesel radyoda programlar yaptım. Radyonun yanısıra İstanbul’un dünyaca tanınan gözde klüp ve eğlence mekanlarından Babylon, Dulcinea,  Soho, Alegria, Ponte ve Litera’da performanslar yaptım ve resident dj olarak çalıştım.  Halen Power FM 100 Poer App uygulaması Master Dj's Kategorisinde farklı türde setlerimi dinleyebilirsiniz. Ayrıca Hilton İstanbul Bosphorus Dubb Indian Restaurant Resident Dj olarak yer almaktayım. Münferit düğün ve davet organizasyonlarım ise devam ediyor. 

Kurumsal ve Bireysel Organizasyonlar 

turkWedCouples.png

 Kurumsal organizasyonlar konusunda sınıflama yaparsak ; ödül törenleri, gala yemekleri, kick off partileri, ürün lansmanları, road show ve özel konsept partiler konusunda oldukça çok deneyimliyim. Bunlara ilaveten, 30 yıldır özellikle İstanbul’da ve şehir dışındaki diğer illerde düğün, nikan, kına, evlilik yıldönümü,  doğum günlerinde dj olarak yer almaktayım. Yaklaşık  4500 üzeri Türk ve yabancı çiftin düğününü gerçekleştirdim. Müzik konsepti olarak Türk düğünlerinde tüm yöresel müzik konseptlerinin yanısıra, oldies goldies, lounge, jazz, Türkçe nostalji, 90'lar Türkçe Pop, güncel Türkçe ve yabancı hit şarkılar, disko klasikleri, house , techno vb kulüp tarzı after party müzik konseptlerine oldukça hakimim ve arşivimde tüm bu ve benzeri konsept müzikler mevcut. 

Performans videolarımdan örnekleri ilgili linkten indirebilir daha ayrıntılı bilgiyi sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek edinebilirsiniz. linktr.ee/umutakgul

İletişim

Düğün ve davet organizasyonlarınızla ilgili tüm sorularınız ve rezervasyon için bana ulaşabilirsiniz. *Lütfen fiyat talebinde bulunurken davetinizin İstanbul içi veya dışında olacağını, belli ise mekanın adını ve davetli sayınızı, davetinizde after party olup olmayacağını  varsa dj hizmeti dışında ses-ışık vb teknik hizmet taleplerinizi de belirtiniz. Bu bilgiler olmadan taleplerinizi doğru ve net fiyatlamamız mümkün değildir. 

+90 530 971 04 77

bottom of page